Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/623)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 125 | Turnajů: 623

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
24.11.2019 0 RGP junioři Vylíčil Ondřej Žďár nad Sázavou - Dům kultury 7 4 A
23.11.2019 24 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 20 13 C
23.11.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Domažlice - Bar Tunel 21 10 C
23.11.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
22.11.2019 24 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 16 10 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 27 14 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 13 C
22.11.2019 17 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 37 16 C
22.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 16 9 C
22.11.2019 0 RGP zahřívák Vylíčil Ondřej Žďár nad Sázavou - Dům kultury 83 10 C
21.11.2019 24 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 16 12 C
21.11.2019 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 19 8 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 9 7 C
19.11.2019 28 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 20 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 14 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 12 C
19.11.2019 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 11 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 13 C
17.11.2019 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9 - Kobra 11 8 C
16.11.2019 23 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 9 C
16.11.2019 23 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 13 10 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 13 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 15 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 15 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 15 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 17 13 C
15.11.2019 22 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 17 C
15.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 17 11 C
15.11.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Hron Vladimír Kraslice Nikola TOP 24 12 8 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 12 12 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 14 C
13.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 11 C
13.11.2019 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 8 8 C
13.11.2019 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec I   Rájec 17 14 C
12.11.2019 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 8 11 C
12.11.2019 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 8 11 C
12.11.2019 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 13 17 C
9.11.2019 Strmeň Cup - U Kolečka XI   Bejvávalo U Kolečka 35 13 C
8.11.2019 38 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 12 10 C
8.11.2019 22 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 15 C
8.11.2019 22 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 13 C
8.11.2019 22 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 18 14 C
8.11.2019 10 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 17 15 C
8.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 12 8 C
8.11.2019 0 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice - Hostinec U zlaté husy 18 10 C
7.11.2019 25 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 17 18 C
7.11.2019 22 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 13 13 C
6.11.2019 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 9 9 C
5.11.2019 10 JC Ročov Šipkový klub Ševčíková Libuše Ročov - ŠK Karakal Ročov 9 16 C
5.11.2019 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 8 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 07:59:41