Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/268)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 51 | Turnajů: 268

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 21 19 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 21 C
15.11.2019 22 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 20 C
15.11.2019 14 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 14 23 C
15.11.2019 0 Místní Open mládeže E-Z Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 9 8 C
15.11.2019 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit Mládež 7 16 C
9.11.2019 21 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 12 17 C
9.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 29 18 C
9.11.2019 0 Open oblasti MSK - ženy Obluk Ladislav Frýdek-Místek - Motor 13 11 C
7.11.2019 Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I   Pohostinství Krhov 8 18 C
5.11.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Jáchymov Taverna 17 15 C
3.11.2019 0 Místní Open KHK jih - mládež Kotlár Aleš Máslojedy - Klubovna Máslojedy 22 16 C
2.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Obluk Ladislav Frýdek-Místek - Motor 22 20 C
30.10.2019 17 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 17 18 C
27.10.2019 Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I   Pohostinství Krhov 8 19 C
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 12 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina junioři Netolický Milan Dušejov Sokolovna 3 4 B
25.10.2019 8 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 8 18 C
25.10.2019 0 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 29 16 C
24.10.2019 Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I   Krhov 11 20 C
23.10.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 6 15 C
19.10.2019 18 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 10 18 C
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 11 9 B
19.10.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 14 13 C
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - mládež Minařík Jiří Travčice - KD Travčice 8 11 B
18.10.2019 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB Mládež 5 14 C
17.10.2019 Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I   Pohostinství Krhov 9 21 C
16.10.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 10 15 C
12.10.2019 0 Open oblasti MSK - ženy Vontor Miroslav ostrava - restaurace panorama 12 11 C
12.10.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 18 C
11.10.2019 25 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 30 17 C
11.10.2019 12 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 20 21 C
11.10.2019 9 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 25 C
11.10.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav Sokolov Fedor OKAY Cup 29 14 C
10.10.2019 Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I   Pohostinství Krhov 13 20 C
3.10.2019 0 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 20 16 C
2.10.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 9 16 C
1.10.2019 6 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 23 23 C
29.9.2019 0 MČR juniorky Vylíčil Ondřej Kladno - Dům kultury 4 3 M
27.9.2019 24 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 38 17 C
25.9.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 8 15 C
24.9.2019 5 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 8 22 C
20.9.2019 7 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 17 21 C
18.9.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 7 14 C
14.9.2019 2 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec - Klub 44 27 18 C
14.9.2019 0 Open oblasti MSK - ženy Vontor Miroslav Ostrava - restaurace Havránek 10 13 C
13.9.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav Vintířov U Kahanu - W-cup 25 16 C
11.9.2019 6 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 17 18 C
11.9.2019 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň,Saint Tropez 8 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 22:32:50