Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6296)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2035 | Turnajů: 6393

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 10 C
20.11.2019 28 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 16 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 17 13 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 20 13 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 10 C
20.11.2019 12 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - pizzerie Honzík 10 8 C
20.11.2019 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 15 13 C
20.11.2019 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 9 C
20.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 13 11 C
19.11.2019 32 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 9 15 C
19.11.2019 31 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 11 16 C
19.11.2019 31 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 9 18 C
19.11.2019 28 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 20 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 14 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 22 12 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef 08 Šternberk - Pivnice Samson 19 13 C
19.11.2019 12 TP Hrob Beseda Tichá Blanka Hrob - Beseda 11 15 C
19.11.2019 3 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 26 11 C
19.11.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Škrdla Ladislav Frýdek -Místek - Gustliček 11 11 C
19.11.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 16 10 C
19.11.2019 0 MJČ Pivní bar Vltava ČB Kalistová Jiřina České Budějovice - Pivní bar Vltava 17 10 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 12 C
19.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 15 12 C
19.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 11 C
19.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 El Clasico - Praha 18 12 C
19.11.2019 Středočeský pohár zvýhodněný   06 Česká hospůdka 8 12 C
19.11.2019 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 11 C
18.11.2019 6 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 26 10 C
18.11.2019 2 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 20 10 C
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 24 14 C
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 8 12 C
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 12 11 C
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 10 Praha - Pipkin 21 12 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 13 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 15 13 C
16.11.2019 41 Klubový Open MSK - jednotlivci Janouškovec Tomáš Ostrava - Hero 19 10 C
16.11.2019 32 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 14 18 C
16.11.2019 28 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 18 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 9 C
16.11.2019 22 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 19 12 C
16.11.2019 19 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 7 17 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 13 C
16.11.2019 11 Rocky Cup - základní Pejchal Petr Bar Rocky Brno 16 10 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 21 13 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 15 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 15 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 33 11 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 26 14 C
16.11.2019 0 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 9 19 C
16.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 14 10 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 19:52:14