Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6251)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2028 | Turnajů: 6346

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 21 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 15 20 C
16.11.2019 32 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 14 20 C
16.11.2019 28 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 20 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 15 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 21 19 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 0 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 9 21 C
16.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 14 12 C
16.11.2019 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 8 7 C
16.11.2019 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 23 14 C
16.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 9 14 C
16.11.2019 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 13 15 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 27 21 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 20 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 22 21 C
15.11.2019 31 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 16 21 C
15.11.2019 27 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 19 24 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 23 C
15.11.2019 22 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 20 C
15.11.2019 16 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 29 18 C
15.11.2019 14 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 14 23 C
15.11.2019 11 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 11 19 C
15.11.2019 5 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bártl David Havlíčkův Brod - Tajfun 18 12 C
15.11.2019 0 Bendovka Open Rybka Václav Plzen - Hospudka v Bendovce 13 14 C
15.11.2019 0 Bolevecká šipka Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 18 12 C
15.11.2019 0 Jackpot Cup Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 8 13 C
15.11.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 10 14 C
15.11.2019 0 JC Nový Bor Asterix Bar Kneeová Zdena Nový Bor - Asterix bar 10 20 C
15.11.2019 0 JC Žatec Jahoda Hála Jan Zatec - Jahoda 12 21 C
15.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří ostrava - havránek 14 14 C
15.11.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 02 Vinťířov - U Kahanu 4 7 C
15.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 15 15 C
15.11.2019 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit Mládež 7 16 C
15.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 17 18 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 33 20 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 13 19 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 17 23 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 38 20 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 13 19 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 14 20 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 20 20 C
15.11.2019 0 StČ pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Siňorita 20 21 C
15.11.2019 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy bar 25 15 C
14.11.2019 30 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 11 19 C
14.11.2019 27 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 20 C
14.11.2019 23 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel ŘÍdeč - U zlatého Potoka 28 22 C
14.11.2019 22 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 23 21 C
14.11.2019 21 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Vítězslav 22 Ostrava - Partay Pub U Richarda 8 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 22:52:08