Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/82)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 1949 | Turnajů: 5922

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 15 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 10 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 30 10 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 9 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 24 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 30 14 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 22 7 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 14 10 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 24 14 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 11 7 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 23 10 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 7 7 B
14.9.2019 21 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 8 15 B
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 30 10 B
14.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 7 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 14 9 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 18 8 B
7.9.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 29 10 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 12 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Olomouc - U Žida 21 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 6 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 28 14 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 8 7 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 17 9 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy   Sadov Kulturní Dům 23 7 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 8 B
7.9.2019 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 6 12 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 22 14 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 14 7 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 11 8 B
18.5.2019 20 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 8 15 B
18.5.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 23 10 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 20 9 B
18.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 10 7 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 26 8 B
11.5.2019 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kalaš Lukáš Liberec - U Martina 20 10 B
11.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Kuneš Karel Kvíčovice - Kulturní Sál 11 7 B
11.5.2019 Reg.Master JMOŠS ženy   Popovice u Rajhradu 13 9 B
11.5.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy   Dalovice - společenský dům 24 7 B
11.5.2019 Reg.Master MSK ženy   Motor Frýdek-Místek 11 9 B
11.5.2019 Reg.Master StČ ženy   Klub Ajeto 21 13 B
11.5.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   3. RM Žabovřesky 33 8 B
4.5.2019 3 TOP RM Ústecka - ženy   Sokolovna Proboštov 6 12 B
4.5.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 31 10 B
4.5.2019 Reg. Master Vysočina (Brtnice) - ženy Netolický Milan Brtnice KD 12 6 B
4.5.2019 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 8 12 B
23.3.2019 19 TOP Master KHK-S ženy Mlejnek Eduard Vrchlabí KD Střelnice 8 15 B
23.3.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 38 10 B
23.3.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 20 7 B
23.3.2019 Reg.Master StČ ženy   40 Chlumecká 12 13 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 00:26:17