Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/3617)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1643 | Turnajů: 3617

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.6.2019 0 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 29 16 C
15.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's 27 24 C
14.6.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
14.6.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 19 23 C
14.6.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 12 17 C
14.6.2019 0 Šipkový šestiboj - ženy Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 7 8 C
14.6.2019 StČ pohár základní   10 U Švehly 25 20 C
13.6.2019 23 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanškroun Havana 13 17 C
13.6.2019 StČ pohár základní   03 Řipská 18 20 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Chlumecká 14 19 C
13.6.2019 StČ pohár základní   04 Marlenka 9 20 C
13.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's 23 21 C
13.6.2019 StČ pohár základní   10 Magic 15 21 C
13.6.2019 Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice III   Bar Jednička Boskovice 8 18 C
12.6.2019 24 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 16 C
12.6.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 9 8 C
12.6.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 18 C
12.6.2019 StČ pohár základní   05 Na novym místě 17 21 C
12.6.2019 StČ pohár základní   10 U Pipkina 19 21 C
12.6.2019 StČ pohár základní   10 U Švehly 15 19 C
12.6.2019 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick III   Restaurace Hattrick 16 21 C
11.6.2019 6 Liberecké letní házení - zk. Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 19 16 C
11.6.2019 2 Letní házení - základní turnaj Kučera Matěj Hradec Králové - MATY`s BAR 58 16 C
11.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Gustlíček Frýdek-Místek 13 15 C
11.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Gustlíček Frýdek-Místek 14 15 C
11.6.2019 StČ pohár základní   02 Darts pub 18 19 C
11.6.2019 StČ pohár základní   04 Sportbar 18 20 C
11.6.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 10 20 C
11.6.2019 StČ pohár základní   10 El Clásico 20 19 C
11.6.2019 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 12 16 C
11.6.2019 StČ pohár základní   41 Pivnice Stodůlky 9 19 C
10.6.2019 23 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 26 17 C
10.6.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 03 Pivnice Chabařovická 11 19 C
10.6.2019 0 StČ pohár ženy základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 9 12 C
10.6.2019 MJČ U Žáby Dubičné   MO U Žáby Dubičné 18 15 C
10.6.2019 StČ pohár základní   04 Kobra 9 18 C
10.6.2019 StČ pohár základní   04 Sempre 11 18 C
10.6.2019 StČ pohár základní   08 V hájku 6 18 C
10.6.2019 StČ pohár základní   10 U Pipkina 21 21 C
9.6.2019 1 Jesenické OMNI Openy - základní Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 17 17 C
9.6.2019 0 Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák ženy Vylíčil Ondřej Velehrádek - LDT 15 12 C
8.6.2019 0 Bjelidlo OPEN Černý Josef Hradec Králové - Staré BJELIDLO 14 17 C
8.6.2019 0 Minimaster Plzeňského kraje Veselý Milan Oprechtice - Oprechtice-sál 4 9 C
8.6.2019 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 22 16 C
8.6.2019 StČ pohár základní   04 Sportbar 15 19 C
8.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's 16 21 C
8.6.2019 StČ pohár základní   08 Podlešín 6 19 C
7.6.2019 45 Fit Cup Moravská Třebová Bádal Ludvík Moravská Třebová Na Růžku 15 17 C
7.6.2019 17 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov ženy 11 9 C
7.6.2019 17 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 26 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.6.2019 08:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.6.2019 08:44:33