Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6390)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2036 | Turnajů: 6390

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
23.11.2019 42 TOP RGP 12 Jarý Stanislav Žďár nad Sázavou - Dům kultury 8 8 A
23.11.2019 0 Nominační RGP ženy Vylíčil Ondřej Žďár nad Sázavou - Dům kultury 70 6 A
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
20.11.2019 28 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 19 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 17 23 C
20.11.2019 24 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 11 Ludslavice - Hostinec Ustudny 20 21 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 16 C
20.11.2019 12 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - pizzerie Honzík 10 11 C
20.11.2019 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 15 15 C
20.11.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 14 C
20.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 13 20 C
19.11.2019 32 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 9 17 C
19.11.2019 31 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 11 18 C
19.11.2019 31 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 9 20 C
19.11.2019 28 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 23 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 04 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 12 23 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 22 21 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef 08 Šternberk - Pivnice Samson 19 22 C
19.11.2019 12 TP Hrob Beseda Tichá Blanka Hrob - Beseda 11 18 C
19.11.2019 3 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 26 15 C
19.11.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Škrdla Ladislav Frýdek -Místek - Gustliček 11 16 C
19.11.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 16 11 C
19.11.2019 0 MJČ Pivní bar Vltava ČB Kalistová Jiřina České Budějovice - Pivní bar Vltava 17 15 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
19.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 15 20 C
19.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 17 C
19.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Marval Petr 10 El Clasico - Praha 18 22 C
19.11.2019 StČ pohár zvýhodněný   06 Česká hospůdka 8 19 C
19.11.2019 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 17 C
18.11.2019 6 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 26 12 C
18.11.2019 2 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 20 14 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 24 24 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 8 19 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 12 18 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 10 Praha - Pipkin 21 20 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 21 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 15 20 C
16.11.2019 41 Klubový Open MSK - jednotlivci Janouškovec Tomáš Ostrava - Hero 19 13 C
16.11.2019 32 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 14 20 C
16.11.2019 28 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 20 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 15 C
16.11.2019 22 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 19 18 C
16.11.2019 19 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 7 19 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 21 C
16.11.2019 11 Rocky Cup - základní Pejchal Petr Bar Rocky Brno 16 14 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 21 19 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 26 18 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 33 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.12.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 5.12.2019 18:46:29