Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/102)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 9799 | Turnajů: 11091

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Oprechtice - Sál 21 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 50 6 B
26.10.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 34 6 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 33 9 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 33 9 B
26.10.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Žabovřesky 59 5 B
26.10.2019 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 75 6 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 67 6 B
26.10.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 6 B
26.10.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   5 RM Žabovřesky 12 11 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 14 6 B
19.10.2019 25 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 16 12 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 67 6 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 79 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 39 6 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 66 6 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 58 9 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko muži Beňuš Jaroslav Chodov KASS 70 6 B
19.10.2019 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 12 12 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 46 9 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 51 9 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 6 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 36 9 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 26 6 B
14.9.2019 24 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 16 12 B
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 36 6 B
14.9.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 6 B
14.9.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 6 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 30 6 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 42 6 B
7.9.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 71 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 40 6 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 59 6 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 22 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 76 9 B
7.9.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 65 5 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 6 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 55 6 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko muži   Sadov Kulturní Dům 57 6 B
7.9.2019 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 12 13 B
7.9.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4 RM Žabovřesky 12 11 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 60 9 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 36 6 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 24 6 B
18.5.2019 23 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 16 12 B
18.5.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 57 6 B
18.5.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 6 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 60 6 B
18.5.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 6 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 56 6 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 08:06:57