Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 9388 | Turnajů: 9760

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 46 10 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 51 14 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 9 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 36 10 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 26 9 B
14.9.2019 24 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 16 15 B
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 36 10 B
14.9.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 9 B
14.9.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 8 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 30 9 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 42 11 B
7.9.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 71 10 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 40 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 59 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 22 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 76 14 B
7.9.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 65 8 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 9 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 55 9 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko muži   Sadov Kulturní Dům 57 9 B
7.9.2019 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 12 14 B
7.9.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4 RM Žabovřesky 12 13 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 60 14 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 36 9 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 24 9 B
18.5.2019 23 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 16 15 B
18.5.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 57 10 B
18.5.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 9 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 60 9 B
18.5.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 8 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 56 11 B
11.5.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Liberec - U Martina 59 10 B
11.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Kvíčovice - Kulturní Sál 35 9 B
11.5.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   3. RM Žabovřesky 70 8 B
11.5.2019 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice u Rajhradu 47 9 B
11.5.2019 Reg.Master Karlovarsko muži   Dalovice - společenský dům 71 9 B
11.5.2019 Reg.Master MSK muži   Motor Frýdek-Místek 51 9 B
11.5.2019 Reg.Master StČ muži   Klub Ajeto 33 13 B
11.5.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   3. RM Žabovřesky 12 13 B
4.5.2019 3 TOP RM Ústecka - muži   Sokolovna Proboštov 12 15 B
4.5.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 80 10 B
4.5.2019 Reg. Master Vysočina (Brtnice) - muži Netolický Milan Brtnice KD 59 8 B
4.5.2019 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 31 13 B
23.3.2019 22 TOP Master KHK-S muži Mlejnek Eduard Vrchlabí KD Střelnice 16 14 B
23.3.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 86 10 B
23.3.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 47 9 B
23.3.2019 Reg.Master StČ muži   40 Chlumecká 40 13 B
17.3.2019 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 22 9 B
16.3.2019 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD Travčice 87 10 B
16.3.2019 2 Reg.Master KHK-J muži   Matys HK 58 11 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.10.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.10.2019 12:55:08