Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/9719)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9368 | Turnajů: 9719

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.10.2019 6 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 15 10 C
12.10.2019 22 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 16 22 C
12.10.2019 19 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek Most - Bar Na Pekárně 17 21 C
12.10.2019 19 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 13 23 C
12.10.2019 18 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 16 21 C
12.10.2019 17 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 15 15 C
12.10.2019 0 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 15 C
12.10.2019 0 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 17 17 C
12.10.2019 0 Open oblasti MSK - muži Vontor Miroslav ostrava - restaurace panorama 42 11 C
12.10.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 32 20 C
12.10.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 19 C
12.10.2019 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 14 C
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 46 10 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 51 14 B
12.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 33 23 C
12.10.2019 0 StČ pohár základní Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 17 21 C
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 9 B
11.10.2019 25 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 22 11 C
11.10.2019 25 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 30 17 C
11.10.2019 21 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 10 19 C
11.10.2019 18 ČDS Cup Olomouc III. 2010 Novák František Olomouc - Punat 22 10 C
11.10.2019 18 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 17 20 C
11.10.2019 17 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 24 23 C
11.10.2019 11 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 12 15 C
11.10.2019 11 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 37 19 C
11.10.2019 9 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 26 C
11.10.2019 6 JC Klášterec nad Ohří Satanka Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 9 22 C
11.10.2019 6 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - restaurace Havránek 16 8 C
11.10.2019 0 Balkán Cup Bedlivý Pavel 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 19 16 C
11.10.2019 0 Jackpot Cup Hála Jan Zatec - Jahoda 16 8 C
11.10.2019 0 JC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 7 19 C
11.10.2019 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 11 19 C
11.10.2019 0 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB 25 19 C
11.10.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
11.10.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 10 12 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 17 20 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 11 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Buranda Josef 08 Kralupy nad Vltavou - U Krkavce 7 11 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 25 21 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 14 17 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 23 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 22 19 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 11 10 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 13 18 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 16 17 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 13 15 C
11.10.2019 0 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice - Hostinec U zlaté husy 8 12 C
10.10.2019 21 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 22 C
10.10.2019 20 JC Děčín Na Kopečku Kolář Libor Děčín - Na Kopečku 10 18 C
10.10.2019 20 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 12 22 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 13:19:53