Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár dvojic - ŽENY

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 680 | Turnajů: 401

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Oprechtice - Sál 4 4 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 7 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 8 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 4 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 5 4 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 7 4 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   5. RM Žabovřesky 10 3 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina dvojice ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 10 4 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 4 4 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 4 3 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 11 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 13 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 13 4 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 11 3 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 7 4 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 11 4 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 5 4 B
25.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 3 4 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 11 4 B
14.9.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 12 4 B
14.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 5 4 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 4 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 8 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 6 3 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Olomouc - U Žida 11 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 3 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 13 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 14 4 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 4 4 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 8 4 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Sadov Kulturní Dům 11 3 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   4. RM Žabovřesky 8 3 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 10 4 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 8 4 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 5 4 B
18.5.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 11 4 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 9 4 B
18.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 6 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 11 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kalaš Lukáš Liberec - U Martina 10 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Kvíčovice - Kulturní Sál 5 4 B
11.5.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy   Popovice u Rajhradu 6 4 B
11.5.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Dalovice - společenský dům 12 3 B
11.5.2019 Reg.Master MSK dvojice ženy   Motor Frýdek-Místek 6 3 B
11.5.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   Klub Ajeto 10 3 B
11.5.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   3. RM Žabovřesky 14 3 B
4.5.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 15 4 B
4.5.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 U Jána 4 3 B
23.3.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 17 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.1.2020 22:58:35