Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár dvojic - MUŽI

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Kategorie: B | Dvojic: 4832 | Turnajů: 1208

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Oprechtice - Sál 11 4 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 17 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 17 4 B
26.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 16 4 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 31 4 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   5. RM Žabovřesky 20 3 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina dvojice muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 40 4 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 6 4 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 29 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 20 3 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 35 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 26 4 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 41 4 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži Beňuš Jaroslav Chodov KASS 35 4 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 23 4 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 26 4 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 15 4 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 19 4 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 14 4 B
14.9.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 20 4 B
14.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 17 4 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 17 4 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 14 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 21 3 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 42 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 10 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 33 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 36 4 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 17 4 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 25 4 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Sadov Kulturní Dům 31 4 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   4. RM Žabovřesky 20 3 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ DVOJICE Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 3 7 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 30 4 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclíčov KD 17 4 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 13 4 B
18.5.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 21 4 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 29 4 B
18.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 15 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 25 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Liberec - U Martina 31 4 B
11.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Kvíčovice - Kulturní Sál 16 4 B
11.5.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži   Popovice u Rajhradu 23 4 B
11.5.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Dalovice - společenský dům 35 4 B
11.5.2019 Reg.Master MSK dvojice muži   Motor Frýdek-Místek 26 3 B
11.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   Klub Ajeto 16 3 B
11.5.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   3. RM Žabovřesky 27 3 B
4.5.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 39 4 B
4.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   04 U Jána 16 3 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.1.2020 06:15:05