8.5.2018| Praha - kvalifikace mládeže| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 35| Žebříčků: 12
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
9. | Nový Zdeněk | CZE037061 | B | Brilliant Darts Praha |
1. | Záruba David | CZE038712 | A | (Ložisková mafie Pšov) |
13. | Hotový Miroslav | CZE039380 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří |
17. | Prokýšek Karel | CZE039674 | Praha | |
9. | Kovářová Nikola | CZE046808 | B | WFS Evaň |
9. | Házi Milan | CZE049429 | B | Respekt Tábor |
25. | Hofman Petr | CZE050491 | B | DoubleTrouble Hradec Králové |
13. | Válek Jakub | CZE050583 | A | ŠK Těmice |
13. | Moťka Jakub | CZE050788 | Unčovice | |
5. | Malach Matěj | CZE051928 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
7. | Doležalová Sandra | CZE052719 | A | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou |
2. | Šedivý Vilém | CZE053011 | A | DC Holice |
33. | Hais Petr | CZE053352 | ||
33. | Nový Nikolas | CZE053353 | ||
17. | Lukšová Šárka | CZE053629 | Branišov | |
25. | Lukš Dominik | CZE053888 | Branišov | |
17. | Votavová Anna | CZE054375 | A | (Jen Tak Libín) |
17. | Vondrák Vojtěch | CZE055205 | ||
25. | Jírů Veronika | CZE055325 | České Budějovice | |
17. | Merxbauerová Lucie | CZE055859 | ||
25. | Mňačko Matyáš | CZE055862 | ||
7. | Melicharová Nicol | CZE056427 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
4. | Čeliga Viktor | CZE056635 | B | Babráci z Ostravy |
5. | Mráz Adam | CZE056866 | A | DC 90210 Prachatice |
25. | Melicharová Nela | CZE057628 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
3. | Houdek Tomáš | CZE058857 | A | ŠK Těmice |
13. | Rypáček Radim | CZE058902 | Prachatice | |
33. | Vrba Daniel | CZE059803 | Tábor | |
9. | Vrba Oliver | CZE059804 | Tábor | |
25. | Sehnalová Kateřina | CZE059995 | Brzice | |
25. | Langhansová Lucie | CZE060105 | D | Saloon Brandýs nad Labem |
17. | Srazil Jaroslav | CZE060466 | D | DC Kačamba Praha |
17. | Šoltys Tomáš | CZE060600 | Praha | |
25. | Masopustová Nela | CZE060766 | Ostrava | |
17. | Čeligová Vendula | CZE060872 | B | Babráci z Ostravy |