Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Slavik Petr CZE075769Plzeň
257.Baumrukr Michal CZE075768Sobekury
257.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí
257.Bryscejn Jiří CZE074063DŠK Lotři ze Sladovnický
193.Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod
193.Červenka Martin CZE073737Libina
257.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
193.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
257.Palatáš Robin CZE072652DSkarabeus Slatiňany
193.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
193.Falat Aleš CZE072355CSDH Florián Proskovice
257.Zahrádka Vojtěch CZE072345CŠipkaři Budišov
257.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
193.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
129.Marušák Michal CZE071776CDC Speed Flies Kostelec nad Labem
193.Vajc Jiří CZE071768BGripeni Liberec
129.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
257.Relovský Antonín CZE071271BStavba Brno
193.Rejnek Jan CZE071099BHornets Darts Pardubice
257.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
257.Gruda Petr CZE070978Planá
193.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
257.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
257.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov
129.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
33.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov
257.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
257.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
257.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov
257.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
49.Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha
193.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová
129.Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň
129.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
129.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
193.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
129.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
65.Novák Jakub CZE068726BGood Fellows & Darts Praha
257.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
257.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
257.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
193.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov
257.Pecháček Lukáš CZE067809Praha
257.Buřval David CZE067783Uničov
129.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
193.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice
257.Fiala Michal CZE067522Sokolov
129.Koller Štefan CZE067344CDC Simpsons family Ostrava
257.Szabó Vítězslav CZE067342CDC Simpsons family Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 22:59:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement