Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.TOP 24 - 16
97.XXXPoledno František
193.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
129.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
25.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
97.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
129.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
257.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň
257.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
97.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
129.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
49.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
129.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
257.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
193.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
193.Pluhař Vladimír CZE000732BŠK BSOD 334 01 Přeštice
65.Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
129.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
97.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
193.Zahálka Miroslav CZE001145AŠK Snipers Klatovy
25.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
257.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
193.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
129.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
7.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
193.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha
65.Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
257.Boček Petr CZE002016BDC Málka Orlová
193.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
129.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
97.Blahovec Josef CZE002276BŠK Lotři ze Sladovnický
33.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
129.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
97.Nárožný Vladimír CZE002589CAlejak Sokec Boskovice
65.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
129.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
65.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
193.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
193.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
33.Spilka Martin CZE003843
65.Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
257.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 07:39:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement