Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
257.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
257.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
257.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
257.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
257.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod
257.Baumrukr Michal CZE075768Sobekury
257.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13
257.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
257.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
257.Boček Petr CZE002016BDC Málka Orlová
257.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
257.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
257.Bryscejn Jiří CZE074063DŠK Lotři ze Sladovnický
257.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
257.Buřval David CZE067783Uničov
257.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
257.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
257.Csáno Patrik CZE063786BHvězdičky z Kapličky Jirkov
257.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
257.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
257.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
257.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
257.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
257.Dražka Jiří CZE060768BŠK BSOD 334 01 Přeštice
257.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
257.Eis Jakub CZE069971AOggy a Škodíci Ostrov
257.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
257.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
257.Fiala Michal CZE067522Sokolov
257.Fiala Petr 1993CZE070803AFedor Sokolov
257.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
257.Gruda Petr CZE070978Planá
257.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
257.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová
257.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
257.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň
257.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
257.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
257.Klapetek Karel CZE044382AŠK Snipers Klatovy
257.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
257.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha
257.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno
257.Krejčí Jan 1975CZE046641BTorzo Bílina
257.Krejčí Jan 1983CZE034593AŠK Bar KenWay
257.Kreuziger Jan CZE040756ABo.Co Fifejdy
257.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
257.Kroužek Tomáš CZE063514Krč
257.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 08:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 08:32:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement