Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
193.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
257.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
193.Zezulák Roman CZE008513Moravská Ostrava
193.Zdvíhal Evžen CZE035459AAmatéři Písnice
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
257.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek CZE026135DHadi Smržovka
193.ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
257.Zahrádka Vojtěch CZE072345CŠipkaři Budišov
193.Zahálka Miroslav CZE001145AŠK Snipers Klatovy
33.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
97.XXXPoledno František
65.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
129.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
33.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
193.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
97.Vodochodský Lukáš CZE014343BDC Máchalové Kladno
97.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
257.Viktorin Josef CZE065727AMachine Šumperk
129.Veselý Oldřich CZE061329ACentrála Kameničky
193.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
257.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
65.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
257.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
5.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
193.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
193.Valenta Radek CZE035793ANetovka Deers Semily
193.Vajc Jiří CZE071768BGripeni Liberec
129.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
193.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha
17.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
257.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
129.Trnka Tomáš CZE052350CStarci na chmelu Říčany
97.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
257.TOP 24 - 16
65.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
193.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
129.Tomáš Petr CZE006663CSDH Florián Proskovice
49.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy
129.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
257.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
129.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
49.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
129.Štěpánek Petr CZE063644Jirny
49.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
65.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
257.Šťastný Jan CZE045954ACheb
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 18:35:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement