Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
129.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
257.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
257.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
257.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
257.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
257.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
257.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod
65.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
65.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
49.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
129.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
257.Baumrukr Michal CZE075768Sobekury
97.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
129.Benedék Jozef CZE056292BDC Málka Orlová
257.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13
257.Beseda Petr CZE072272BOggy a Škodíci Ostrov
257.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
97.Blahovec Josef CZE002276BŠK Lotři ze Sladovnický
4.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
257.Boček Petr CZE002016BDC Málka Orlová
257.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
25.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
257.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
193.Brom Milan CZE062938CŠK Sázavská pivnice z.s.
257.Bryscejn Jiří CZE074063DŠK Lotři ze Sladovnický
257.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
129.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
257.Buřval David CZE067783Uničov
129.Capoušek Filip CZE058569DSkarabeus Slatiňany
65.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
97.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
13.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
129.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
257.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
257.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
257.Csáno Patrik CZE063786BHvězdičky z Kapličky Jirkov
129.Čáp Tomáš CZE024596BOstré hroty Čelákovice
193.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
257.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
257.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
193.Červenka Martin CZE073737Libina
49.Červenka Miloš CZE065569Jirny
129.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
129.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít
257.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 02:10:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement