Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Němec František CZE050719AZubři Zubří
65.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
97.Štábl Patrik CZE016309AZlatý Barbaři Praha
193.ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
13.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
7.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
129.Široký Oldřich CZE045802AZippo team Štít
193.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
257.Špás Otakar CZE034618AZippo team Štít
257.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
129.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
257.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
193.Svoboda Lukáš CZE039810AWüdle Brtnice
129.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
193.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
193.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
193.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
129.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
257.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí
257.Buřval David CZE067783Uničov
65.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
129.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
193.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
129.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
193.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
257.Krejčí Jan 1975CZE046641BTorzo Bílina
129.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
97.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
129.Prokop Vítězslav CZE007413BTornádo Destroyers Brno
129.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
129.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
257.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
193.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
129.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
129.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
33.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
7.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
257.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
129.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
129.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
257.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová
65.Hons Jan CZE057505AŠroti Moravská Třebová
193.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
193.Saltykov Michal CZE021439CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
257.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
97.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
129.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
193.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 15:03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement