Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.TOP 24 - 16
33.Spilka Martin CZE003843
97.XXXPoledno František
25.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
193.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
193.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
5.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
97.Nárožný Vladimír CZE002589CAlejak Sokec Boskovice
129.Franc Aleš CZE043202AALK Brumov
193.Musil Antonín CZE047582AALK Brumov
257.Palinek Michal CZE043200AALK Brumov
49.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
257.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
257.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
193.Zdvíhal Evžen CZE035459AAmatéři Písnice
193.Diviš Libor CZE058449A
193.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
257.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
97.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
129.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
9.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
65.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
257.Miňovský Tomáš CZE061685BBastards DC Praha
97.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
65.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
257.Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
193.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
257.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
257.Kreuziger Jan CZE040756ABo.Co Fifejdy
129.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
49.Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha
129.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
129.Veselý Oldřich CZE061329ACentrála Kameničky
193.Nevídal Miloš CZE052495ACerberos Netín
257.Šťastný Jan CZE045954ACheb
65.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
129.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Maier Ivo CZE066749CChmelaři z Knihovny Olomouc
193.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
129.Preclík Karel CZE014783CClub Fanda Forever Černošice
65.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
193.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín
193.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 05:27:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement