Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Bryscejn Jiří CZE074063DŠK Lotři ze Sladovnický
129.Capoušek Filip CZE058569DSkarabeus Slatiňany
257.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
129.Frühauf Milan CZE048894DDC Orli Ráječko
129.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
257.Hanák Patrik 2010CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
257.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová
193.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín
97.Kalužík Josef CZE056474DDC 180 Chemik Polabec
129.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Tetín
193.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín
257.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
129.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
257.Palatáš Robin CZE072652DSkarabeus Slatiňany
257.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha
129.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
193.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
193.Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
193.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
65.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
257.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek CZE026135DHadi Smržovka
65.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
65.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
193.Brom Milan CZE062938CŠK Sázavská pivnice z.s.
257.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
129.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít
257.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
49.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
193.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
129.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
193.Falat Aleš CZE072355CSDH Florián Proskovice
257.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
193.Hanák Patrik 1987CZE061501CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
129.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
65.Houlík Tomáš CZE057653CŠK Gambáč Mělník
193.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
257.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
129.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
257.Kočí Jakub CZE045874CSK Delta Praha
129.Koller Štefan CZE067344CDC Simpsons family Ostrava
193.Laskovský Pavel CZE066572CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
129.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
257.Maier Ivo CZE066749CChmelaři z Knihovny Olomouc
129.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
129.Marušák Michal CZE071776CDC Speed Flies Kostelec nad Labem
257.Marval Petr CZE011036CSedmá rota Praha
129.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
193.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 17:27:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement