Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Bártl Filip CZE066207Havlíčkův Brod
257.Baumrukr Michal CZE075768Sobekury
257.Buřval David CZE067783Uničov
257.Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
193.Červenka Martin CZE073737Libina
49.Červenka Miloš CZE065569Jirny
257.Fiala Michal CZE067522Sokolov
257.Gruda Petr CZE070978Planá
25.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
257.Kroužek Tomáš CZE063514Krč
257.Pecháček Lukáš CZE067809Praha
257.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí
257.Slavik Petr CZE075769Plzeň
33.Spilka Martin CZE003843
193.Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod
129.Štěpánek Petr CZE063644Jirny
257.TOP 24 - 16
257.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
97.XXXPoledno František
193.Zezulák Roman CZE008513Moravská Ostrava
193.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
129.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
257.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
257.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
257.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
49.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
129.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
97.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
257.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13
4.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
25.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
257.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
257.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
129.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
65.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
97.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
13.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
129.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
193.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
257.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
129.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
129.Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
257.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
193.Diviš Libor CZE058449A
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 14:18:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement