Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-100/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
49.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
49.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
49.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
49.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov
49.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
49.Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha
49.Levička Tomáš CZE043534AŠK Riders Holýšov
49.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
49.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
49.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
49.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
49.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy
49.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
65.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
65.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
65.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
65.Doležal Petr CZE054600AHadi z Ostrova Dašice
65.Hons Jan CZE057505AŠroti Moravská Třebová
65.Houlík Tomáš CZE057653CŠK Gambáč Mělník
65.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
65.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
65.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
65.Kelers František CZE006499CClub Fanda Forever Černošice
65.Klimáček Michal CZE042363AŠK Plzeňka Praha
65.Komyšák Martin CZE004000AŠK Plzeňka Praha
65.Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
65.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
65.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
65.Novák Jakub CZE068726BGood Fellows & Darts Praha
65.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
65.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
65.Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
65.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
65.Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro
65.Soustružník Martin CZE049978BGood Fellows & Darts Praha
65.Stegbauer Patrik CZE011361ADC 180 Chemik Polabec
65.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
65.Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
65.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
65.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
65.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
65.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
65.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
65.Vavřík Jiří CZE058445ACobra Hazlov
65.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
97.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
97.Blahovec Josef CZE002276BŠK Lotři ze Sladovnický
97.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
97.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 04:18:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement