Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

18.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 352| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
4.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
5.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
5.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
7.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
7.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
9.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
9.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
9.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
13.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
13.Ledl Tomáš CZE033132AKanec Most
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
17.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
17.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
17.Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
17.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
17.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
25.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
25.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
25.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
25.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
25.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
25.Spratek Tomáš CZE055104AProti proudu Praha
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
33.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
33.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
33.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov
33.Jech Filip CZE061540ANetovka Deers Semily
33.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
33.Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
33.Spilka Martin CZE003843
33.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
33.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
33.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
49.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
49.Červenka Miloš CZE065569Jirny
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 06:48:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement