Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy (ŠVS)

17.3.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 109| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
3.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
5.Babuka Lukáš CZE030381ADEXTEROUS Krásný Les
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
5.Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
9.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
9.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov
11.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
12.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
13.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
14.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
15.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
16.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
17.Kopecká Bohdana CZE044593CSkarabeus Slatiňany
Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
18.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
19.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
20.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
21.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
22.ZÁKAZ ČINNOSTI - Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
23.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
24.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
26.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
27.Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
28.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
29.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
30.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
31.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
32.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
34.Procházka Filip CZE050596AZlatý Barbaři Praha
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
35.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
36.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
37.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
38.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
Strolená Lenka CZE070359Sokolov
39.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
Jírová Kateřina CZE054899DDC Republica Bar Karlovy Vary
40.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
41.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
42.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves
43.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
44.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
45.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
46.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 2000
Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
47.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
48.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
49.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
50.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 13:49:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement