Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Bromm Jessi WRD075471Germany
65.Bär Anja WRD075467Switzerland
97.Treczka Christiana WRD075455Germany
65.Fiedler Sandra WRD075410Germany
65.Mundiová Alžběta SVK101543Slovensko
33.Šufliarska Denisa SVK101287Senec
7.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
2.Jankovská Lucia SVK100016Brezno
65.Schaufelberger Maria SUI320182Switzerland
7.Waldy Manuela SUI316124Switzerland
65.Golay Dodo SUI300636Switzerland
17.Schlapbach Sylvia SUI290268Switzerland
65.Zender Tessy LUX000548Luxembourgh
65.Lemes Olivia LUX000519Luxembourgh
13.Seil-Wollener Corinne LUX000466Luxembourgh
97.Dupong Lara LUX000351Luxembourgh
49.Hottua Jessica LUX000159Luxembourgh
49.Flammang Maryse LUX000100Luxembourgh
33.Falco Valery ITTV02689Italy
49.Esposito Lisa ITTN05042Italy
65.Saltori Barbara ITTN00689Italy
25.Terrosi Francesca ITPG03449Italy
17.Spina Lorenza ITFI01086Italy
25.Stuppner Sandra ITBZ06894Italy
65.Mirrione Manuela ITBZ00151Italy
9.Sarnari Chiara ITAN00374Italy
65.Cserpes Agnes HUN000266Hungary
25.McClain Michaela GERRP0098Germany
97.Berger-Gebauer Ramona GERNW0730Germany
5.Kuruoglu Selin GERDA0724Germany
49.Rhaesa Dominique GERDA0605Germany
3.Thiel Sarah GERDA0480Germany
13.Klingler Silke GER000003Germany
49.Martin Laura FRA670403France
17.Rodrigues Amanda FRA670379France
65.Muller Vanina FRA670219France
65.Petit démange Valérie FRA210113France
25.Pajala Maria FIN090016Finland
65.Lopez Noelia Ortega ESP106049Spain
49.Hernandez Cristina Alvarez ESP103039Spain
49.Hernandez Eva Alvarez ESP102730Spain
65.Peralo Montserrat Garcia ESP101744Spain
33.Garcia Elizabeth Nicolas ESP101743Spain
25.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Hokeová Kristýna CZE072636CDarts club Eso Milovice
49.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
49.Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Patřín
97.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
65.Čermáková Tereza CZE070671Plzen
97.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 08:54:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement