Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
9.Schadauer Eva AUTHG2026Austria
33.Simsek Samantha AUTHG5369Austria
49.Weixler Corinna AUTSB4208Austria
3.Adamič Mrnjec Jasminka CRO017195Croatia
25.Puček Marijana CRO100052Croatia
65.Zidar Anita CRO111820Croatia
49.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
65.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
49.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
33.Medková Markéta CZE026850CBlack Diamonds Praha
33.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov
65.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
65.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
65.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
33.Zajíčková Lucie CZE047571ADart(s) Vejdři Úvaly
65.Jelínková Marta CZE048464BStrašidla Okřínek
17.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
17.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
33.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
49.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
65.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
97.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
49.Kogseder Michaela CZE053242Kočky do Švejka Č.Budějovice
13.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
65.Sadílková Kateřina CZE056161APBL 45 Brno
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
65.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
17.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
65.Zajíčková Adéla CZE057778DDC Los Číčos Praha
33.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
33.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
65.Šretrová Andrea CZE061104DŠipkový klub Patřín
65.Wollenheitová Lucie CZE062841DCharvatce Béčko Dušníky
65.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
97.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
49.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
25.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
25.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
97.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 12:57:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement