Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
3.Adamič Mrnjec Jasminka CRO017195Croatia
65.Bär Anja WRD075467Switzerland
97.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
97.Berger-Gebauer Ramona GERNW0730Germany
13.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
65.Blažejová Jaroslava CZE068641DSŠK Semafor Mladá Boleslav
65.Bromm Jessi WRD075471Germany
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
17.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
65.Cserpes Agnes HUN000266Hungary
25.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
65.Čermáková Tereza CZE070671Plzen
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
49.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
97.Dupong Lara LUX000351Luxembourgh
49.Esposito Lisa ITTN05042Italy
33.Falco Valery ITTV02689Italy
65.Fiedler Sandra WRD075410Germany
49.Flammang Maryse LUX000100Luxembourgh
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
97.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
33.Garcia Elizabeth Nicolas ESP101743Spain
65.Golay Dodo SUI300636Switzerland
65.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
49.Hernandez Cristina Alvarez ESP103039Spain
49.Hernandez Eva Alvarez ESP102730Spain
33.Hokeová Kristýna CZE072636CDarts club Eso Milovice
49.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
97.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
49.Hottua Jessica LUX000159Luxembourgh
2.Jankovská Lucia SVK100016Brezno
65.Jelínková Marta CZE048464BStrašidla Okřínek
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
13.Klingler Silke GER000003Germany
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
49.Kogseder Michaela CZE053242Kočky do Švejka Č.Budějovice
65.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
5.Kuruoglu Selin GERDA0724Germany
65.Lemes Olivia LUX000519Luxembourgh
65.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
65.Lopez Noelia Ortega ESP106049Spain
25.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
49.Martin Laura FRA670403France
25.McClain Michaela GERRP0098Germany
33.Medková Markéta CZE026850CBlack Diamonds Praha
33.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
65.Mirrione Manuela ITBZ00151Italy
65.Muller Vanina FRA670219France
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 21:11:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement