Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
97.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
25.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
97.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
33.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
65.Šretrová Andrea CZE061104DŠipkový klub Patřín
49.Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Patřín
65.Bär Anja WRD075467Switzerland
65.Golay Dodo SUI300636Switzerland
65.Schaufelberger Maria SUI320182Switzerland
17.Schlapbach Sylvia SUI290268Switzerland
7.Waldy Manuela SUI316124Switzerland
65.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
65.Jelínková Marta CZE048464BStrašidla Okřínek
49.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
97.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
65.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
65.Blažejová Jaroslava CZE068641DSŠK Semafor Mladá Boleslav
49.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
33.Garcia Elizabeth Nicolas ESP101743Spain
49.Hernandez Cristina Alvarez ESP103039Spain
49.Hernandez Eva Alvarez ESP102730Spain
65.Lopez Noelia Ortega ESP106049Spain
65.Peralo Montserrat Garcia ESP101744Spain
65.Mundiová Alžběta SVK101543Slovensko
33.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
33.Šufliarska Denisa SVK101287Senec
65.Čermáková Tereza CZE070671Plzen
49.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
7.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
65.Sadílková Kateřina CZE056161APBL 45 Brno
97.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
97.Dupong Lara LUX000351Luxembourgh
49.Flammang Maryse LUX000100Luxembourgh
49.Hottua Jessica LUX000159Luxembourgh
65.Lemes Olivia LUX000519Luxembourgh
13.Seil-Wollener Corinne LUX000466Luxembourgh
65.Zender Tessy LUX000548Luxembourgh
17.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
49.Kogseder Michaela CZE053242Kočky do Švejka Č.Budějovice
49.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
65.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
65.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 08:16:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement