Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Blažejová Jaroslava CZE068641DSŠK Semafor Mladá Boleslav
97.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
97.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
65.Šretrová Andrea CZE061104DŠipkový klub Patřín
97.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
49.Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Patřín
65.Wollenheitová Lucie CZE062841DCharvatce Béčko Dušníky
65.Zajíčková Adéla CZE057778DDC Los Číčos Praha
97.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
65.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
33.Hokeová Kristýna CZE072636CDarts club Eso Milovice
97.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
65.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
25.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Medková Markéta CZE026850CBlack Diamonds Praha
49.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
49.Přívozníková Veronika CZE067643CDart(s) Vejdři Úvaly
65.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
17.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
65.Jelínková Marta CZE048464BStrašidla Okřínek
33.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov
25.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
49.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
13.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
25.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
49.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
49.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
65.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
65.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
65.Sadílková Kateřina CZE056161APBL 45 Brno
33.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
33.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
17.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
49.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
17.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
33.Zajíčková Lucie CZE047571ADart(s) Vejdři Úvaly
65.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
3.Adamič Mrnjec Jasminka CRO017195Croatia
65.Bär Anja WRD075467Switzerland
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 08:22:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement