Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-100/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
49.Flammang Maryse LUX000100Luxembourgh
49.Hernandez Cristina Alvarez ESP103039Spain
49.Hernandez Eva Alvarez ESP102730Spain
49.Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
49.Hottua Jessica LUX000159Luxembourgh
49.Kogseder Michaela CZE053242Kočky do Švejka Č.Budějovice
49.Martin Laura FRA670403France
49.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov
49.Přívozníková Veronika CZE067643CDart(s) Vejdři Úvaly
49.Rhaesa Dominique GERDA0605Germany
49.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
49.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
49.Vitnerová Michaela CZE071320DŠipkový klub Patřín
49.Weixler Corinna AUTSB4208Austria
65.Bär Anja WRD075467Switzerland
65.Blažejová Jaroslava CZE068641DSŠK Semafor Mladá Boleslav
65.Bromm Jessi WRD075471Germany
65.Cserpes Agnes HUN000266Hungary
65.Čermáková Tereza CZE070671Plzen
65.Fiedler Sandra WRD075410Germany
65.Golay Dodo SUI300636Switzerland
65.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
65.Jelínková Marta CZE048464BStrašidla Okřínek
65.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
65.Lemes Olivia LUX000519Luxembourgh
65.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
65.Lopez Noelia Ortega ESP106049Spain
65.Mirrione Manuela ITBZ00151Italy
65.Muller Vanina FRA670219France
65.Mundiová Alžběta SVK101543Slovensko
65.Peralo Montserrat Garcia ESP101744Spain
65.Petit démange Valérie FRA210113France
65.Radová Jaroslava CZE056405Žatec
65.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
65.Sadílková Kateřina CZE056161APBL 45 Brno
65.Saltori Barbara ITTN00689Italy
65.Schaufelberger Maria SUI320182Switzerland
65.Šretrová Andrea CZE061104DŠipkový klub Patřín
65.Vopravilová Lucie CZE008282CStará Lysá
65.Wollenheitová Lucie CZE062841DCharvatce Béčko Dušníky
65.Zajíčková Adéla CZE057778DDC Los Číčos Praha
65.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
65.Zender Tessy LUX000548Luxembourgh
65.Zidar Anita CRO111820Croatia
97.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
97.Berger-Gebauer Ramona GERNW0730Germany
97.Dupong Lara LUX000351Luxembourgh
97.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
97.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
97.Suchá Kateřina CZE066320DHadi Smržovka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 19:37:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement