Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
New EDU Ranking Women (s ČP)

4.2.2023| Praha - Pyramida| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
2.Jankovská Lucia SVK100016Brezno
3.Adamič Mrnjec Jasminka CRO017195Croatia
3.Thiel Sarah GERDA0480Germany
5.Kuruoglu Selin GERDA0724Germany
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
7.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
7.Waldy Manuela SUI316124Switzerland
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
9.Sarnari Chiara ITAN00374Italy
9.Schadauer Eva AUTHG2026Austria
13.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
13.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
13.Klingler Silke GER000003Germany
13.Seil-Wollener Corinne LUX000466Luxembourgh
17.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
17.Rodrigues Amanda FRA670379France
17.Schlapbach Sylvia SUI290268Switzerland
17.Spina Lorenza ITFI01086Italy
17.Tučková Dana CZE051452ADragon Darts Jihlava
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
17.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
25.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
25.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
25.McClain Michaela GERRP0098Germany
25.Pajala Maria FIN090016Finland
25.Puček Marijana CRO100052Croatia
25.Stuppner Sandra ITBZ06894Italy
25.Terrosi Francesca ITPG03449Italy
25.Tučková Veronika CZE065966BDragon Darts Jihlava
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Falco Valery ITTV02689Italy
33.Garcia Elizabeth Nicolas ESP101743Spain
33.Hokeová Kristýna CZE072636CDarts club Eso Milovice
33.Junová Petra CZE001379Mártyho andílci Praha
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
33.Medková Markéta CZE026850CBlack Diamonds Praha
33.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Polomová Veronika CZE037440BBobři Dasnice
33.Simsek Samantha AUTHG5369Austria
33.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
33.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
33.Šufliarska Denisa SVK101287Senec
33.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
33.Zajíčková Lucie CZE047571ADart(s) Vejdři Úvaly
49.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
49.Esposito Lisa ITTN05042Italy
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 08:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 08:39:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement