Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/129)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

20.4.2013| Bystřice n. P. Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 129| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
3.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
3.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
5.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
5.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
5.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
9.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Pilch Gustav CZE000163AKings Třinec
Pszczolka Radek CZE006168AKings Třinec
9.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
17.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Driml Stanislav CZE012071CDC Milénium Bystřice n P.
Ungr Robin CZE031503Bystřice nad Pernštejnem
17.Halouzka Milan CZE033289Cdc Womitz Killers
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
17.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Schober Alfred CZE028472České Budějovice
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
17.Křimský Pavel CZE017810Ostrava
Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
17.Partl Michal CZE026106Okříšky
Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
17.Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
Lochman Václav CZE000291Praha 5
17.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
17.Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
Lieser Jiří CZE025412BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
17.Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
Boček Ladislav CZE025071Kružberk
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
17.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
Císař Petr CZE006449Bystřice nad Pernštejnem
17.Židlický Zbyněk CZE011651AOstré hroty Svémyslice
Borecký Petr CZE014700AOstré hroty Svémyslice
33.Antony Pavel CZE005246BDC Domanín
Pečinka Ivan CZE001931BDC Domanín
33.Budík Blahoslav CZE000525Hovorany
Račický Josef CZE000340Prušánky
33.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
33.Dočekal Petr CZE003258Jihlava
Ebel Michal CZE000124Ústěk
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Hrala Tomáš CZE002314ARakol Brno
Willmann Miloš CZE018108BStefanplus Brno
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Jamrož Jiří CZE040386ATazman Jr. Ostrava
Procházka David CZE024508Ostrava
33.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
Vémola Jiří CZE000819AHamerské kladivo
33.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
Epstein Jindřich CZE031333Olomouc
33.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Kubále Jiří 1989CZE032568BPaper Club Cheb
Kubále Jiří 1961CZE028103BPaper Club Cheb
33.Kučera Marek CZE016791Bolatice
Weissmann Vladimír CZE000251CSlezští rytíři Karviná
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
33.Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
33.Macháň Libor CZE037006AŠK Vyškov
Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:46:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement