Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

19.4.2013| Bystřice n. P. Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 76| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
2.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
5.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Glogovský František ml. CZE000085BMostecký Most
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
9.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Tichý Jan CZE039856BLeninovci Havířov
9.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
9.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
9.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec
17.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Adamec Filip CZE037587DŠK Radotín
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby
Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
33.Baliharová Jitka CZE008097Pardubice
Balihar Jaroslav CZE007915AMotyčky Třebosice
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Cejzlarová Jitka CZE000156BTrutnov
Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Hrušová Hana CZE034308Luže
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Amler Vladimír CZE001999Praha 9
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kovářová Zuzana CZE022408Dřevohostice
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:42:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement