Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

29.12.2022| Ostrava - Sport bar Miapr| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Vontor Miroslav| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.YYYHost žena III
7.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
25.Folta Jiří CZE016698BDC Simpsons family Ostrava
4.Mrózek Michal CZE018093COstrava
9.Salava David CZE026889BMistři Ostrava
9.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
1.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
17.Sobotka Marek CZE035692BRytíři Ostrava
17.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
17.Vandlíček Petr CZE049948CZoltan team Ostrava
3.Kašpar Jakub CZE050463BDC Simpsons family Ostrava
17.Kašpar Jiří CZE050466Ostrava
7.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
17.Herda Tomáš CZE056177CKozel Klimkovice
5.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
5.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
13.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
17.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
13.Skýba Vladislav CZE067368CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
25.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
25.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
9.Michálek David CZE072343CSDH Florián Proskovice
17.Křůmal Tomáš CZE072351DSDH Florián Proskovice
9.Falat Aleš CZE072355CSDH Florián Proskovice
13.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
13.Malurek Matěj CZE072602DRytíři Ostrava
25.Garba Jan CZE072925BDC Simpsons family Ostrava
25.Hudeček Adam CZE073231BRytíři Ostrava
25.Uhlíková Justýna CZE073376Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 10:00:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement