Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice muži

29.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 70 | Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
2. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice
3. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
4. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice
5. Palij Anatolij CZE057516 B Bukovina
Hynek Ondřej CZE050083 B Beta darts Semčice
7. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
7. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
Řezáč Lukáš CZE004463 A DC Máchalové Kladno
9. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
9. Eliáš Jan CZE000515 B Krkavci Kralupy n/Vlt.
Bártl Michal CZE056549 B Základna Kralupy n/Vlt.
9. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
Dittmar Patrik CZE027554 A Dangerous Rebels Jičín
9. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
Vémola Jiří CZE000819 A Hamerské kladivo
13. Dabski Piotr CZE060983 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
13. Hlaváček Jan CZE000240 A DC Qýčepu Příbram
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
13. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
Mik Richard CZE027490 A ŠK Vyškov
13. Votava Martin CZE006114 A DC Bonus Bendovka Praha
Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
17. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Jamrož Jiří CZE040386 A Tazman Jr. Ostrava
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
17. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
17. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
Gerhardt Petr CZE064127 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
Hošek Karel CZE021003 A ŠK Řenčováci Řevničov
17. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
17. Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
Granov Michal CZE053458 A Crazy České Budějovice
25. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar
Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov
25. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
25. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV
Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
25. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
25. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
25. Rada Václav CZE000180 A DC Máchalové Kladno
Blascha Petr CZE014695 A DC Šemík Neumětely
25. Rau Petr CZE050296 A Nikola Kraslice
Kounovský Michal CZE058052 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Turan Václav CZE001456 B VP Evaň
Švarha Antonín CZE000698 B VP Evaň
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Voborník Pavel CZE048274 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
33. Dvořák Jan CZE051582 A Lucky Panthers Liberec
Jedinák Jan st. CZE057952 B Lucky Panthers Liberec
33. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
33. Hrach Filip CZE036481 B ŠK Hrášci Klatovy
Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
33. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
33. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
33. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
33. Malý Petr CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
Vlček Jiří CZE004650 A Zlatý Barbaři Praha
33. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
33. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov
Fürst Václav CZE005826 A Darts Club Holoubkov
33. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha
33. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže
Klekner Roman CZE041906 C Bukovina
49. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov
Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
49. Bláha Matěj CZE061445 C Dream Bar
Okénka Jan CZE058530 C Dream Bar
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 10:13:53