Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice ženy

29.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 28 | Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
3. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
4. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
5. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
7. Adámková Vanda CZE054583 C ŠK Záryby
Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
7. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
9. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
9. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic
9. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
9. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
13. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov
13. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
13. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
13. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
17. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice
Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L.
17. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
17. Peková Eliška CZE061749
Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
17. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
17. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha
Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha
25. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
25. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
25. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov
25. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 12:51:21