Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice muži

29.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 111 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Milo Jakub CZE040577 A Crazy České Budějovice
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
2. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
3. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
3. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
5. Kysilka Ondřej CZE003828 A 40+ Trutnov
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
5. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
5. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Duchcov
9. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové
9. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
9. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Kraus Jan CZE006700 A Olympia Tábor
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov
Hendrych Daniel CZE042296 A Jičín
9. Šebesta Filip CZE035999 A Gerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Dabski Piotr CZE060983 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
17. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice
17. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno
17. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
17. Hlaváček Jan CZE000240 A DC Qýčepu Příbram
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
17. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
17. Palij Anatolij CZE057516 B Bukovina
Hynek Ondřej CZE050083 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
17. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha
Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice
17. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
17. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
Mik Richard CZE027490 A ŠK Vyškov
17. Votava Martin CZE006114 A DC Bonus Bendovka Praha
Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
33. Albert Vít CZE049037 A Crazy České Budějovice
Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice
33. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549 A Dream Bar Jirkov
33. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
Gerža David CZE035700 A Outsiders Vsetín
33. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
33. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
33. Čavajda Dominik CZE043803 A U Ajšíra Studnice
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
33. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava
Sobotka Marek CZE035692 A Rytíři Ostrava
33. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
33. Hájek Zdeněk CZE000284 A Red Hornets Litoměřice
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
33. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Hofman Martin CZE006587 B Brzice
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Hošek Karel CZE021003 A ŠK Řenčováci Řevničov
Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
33. Hrach Filip CZE036481 B ŠK Hrášci Klatovy
Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
33. Jamrož Jiří CZE040386 A Tazman Jr. Ostrava
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
33. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 02:41

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 02:42:04