Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice ženy

29.9.2019| Kladno - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 44| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
3.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
3.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456CDream Bar Jirkov
5.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
5.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
5.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
9.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
9.Codlová Helena CZE000211BŠK Panapr Praha
Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
9.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
Šímová Monika CZE047242CU Holečků Kladno
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
9.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
9.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha
9.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby
17.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Nasková Dagmar CZE000326AKlub 44 Liberec
17.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
17.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
17.Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
Mikešová Lenka CZE037383AZezulkárna Jihlava
17.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno
Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
17.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha
17.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
17.Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
17.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník
Tůmová Petra CZE034926BPomatenci Hranice
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383CHrušky Litvínov
Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
33.Čílová Helena CZE055338Chroustov
Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
33.Danišíková Andrea CZE060076BRadonice
Švorcová Zuzana CZE062930DŠK Na Vršku Praha
33.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Čermáková Iva CZE056121APumáci Jablonec n/N.
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov
33.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
33.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
Schejbalová Margarita CZE057469CDvůr Králové n. L.
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Veruňáková Veronika CZE047143BNo Men Prostějov
33.Peková Eliška CZE061749
Radová Dita CZE000108Praha 4
33.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
33.Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Šikolová Šárka CZE055144AGripeni Liberec
Kobrová Vrbová Karolína CZE022014BPiráti z Ruprechtic
33.Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
Chárová Zdenka CZE042456BPredátoři Krupka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 02:02:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement