Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice ženy

29.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 44 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
3. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar
Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar
5. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
5. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
9. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
9. Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
9. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice
Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno
9. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
9. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
9. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha
Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Adámková Vanda CZE054583 C ŠK Záryby
17. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
17. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
17. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
17. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
17. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic
Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
17. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
17. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov
Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
17. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
33. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha
Švorcová Zuzana CZE062930 D Queens From Double's Praha
33. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov
33. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
33. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L.
33. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov
33. Peková Eliška CZE061749
Radová Dita CZE000108 Praha 4
33. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
33. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic
33. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 01:31:27