Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In ženy

28.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráček: 61 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
2. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
3. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
4. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
5. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
5. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
7. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
7. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
9. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
13. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
13. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
13. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
13. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
17. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
17. Dlouhá Barbora CZE060521 C
17. Lukšová Šárka CZE053629 C Hotel Hobit České Budějovice
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
17. Stýblová Pavlína CZE058651 B Darts Club Holoubkov
17. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
25. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
25. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice
25. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
25. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
25. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
25. Oceláková Jana CZE055052 A Šipkaři Strakonice
25. Pokorná Bronislava CZE056495 B ŠK OKO Plzeň
25. Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies
33. Adámková Vanda CZE054583 C ŠK Záryby
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Herkusová Klára CZE062669 Praha 5
33. Jánská Monika CZE058342 D IM5 Horoušany
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
33. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
33. Křepelková Simona CZE048773 Olympia Tábor
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Redlová Martina CZE000535 B Veselý Obušky Cheb
33. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
33. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
33. Tancošová Štěpánka CZE053580 B Predators Dubičné
33. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov
33. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha
33. Vosiková Sandra CZE051478 B Do roka a do dne J.Hradec
33. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
49. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
49. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 12:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 12:35:54