Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/167)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In muži

28.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 167 | Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
2. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
3. Ledl Tomáš CZE033132 A Ložisková mafie Pšov
4. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
5. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
5. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
7. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
7. Papežík Karel CZE024621 A Václavák Černčice
9. Bártl Michal CZE056549 B Základna Kralupy n/Vlt.
9. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
9. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
9. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
13. Gaži Martin CZE049428 B Šipkový klub Ludvíkov
13. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
13. Procházka Filip CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha
13. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
17. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
17. Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
17. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
17. Židlický Zbyněk CZE011651 A Ostré hroty Svémyslice
25. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha
25. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
25. Jecha Lukáš CZE054657 A Veselý Obušky Cheb
25. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky
25. Krajčo Jindřich CZE058865 B Šipkaři Strakonice
25. Kudlic Petr CZE024859 A ŠK Snipers Klatovy
25. Mik Richard CZE027490 A ŠK Vyškov
25. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
33. Čavajda Dominik CZE043803 A U Ajšíra Studnice
33. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha
33. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
33. Hrach Filip CZE036481 B ŠK Hrášci Klatovy
33. Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
33. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
33. Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Motl Jiří CZE053538 B Beta darts Semčice
33. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Novotný Tibor CZE057130 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
33. Pokorný Jan CZE053539 B Beta darts Semčice
33. Puršl Radek CZE002916 B DC Smrkáči Břežany
33. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
33. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly
33. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
33. Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
49. Baroň Roman CZE056589 B Gripeni Liberec
49. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 10:12:43