Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/298)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži

28.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 298 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kysilka Ondřej CZE003828 A 40+ Trutnov
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
9. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
9. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
9. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
9. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
9. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Hlaváček Jan CZE000240 A DC Qýčepu Příbram
17. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
17. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
17. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
17. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
17. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Vondrák Petr CZE046414 B Šipkový klub Ludvíkov
17. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
33. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
33. Dabski Piotr CZE060983 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
33. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
33. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
33. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice
33. Kafka Miroslav CZE040243 B DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
33. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
33. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice
33. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky
33. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
33. Milo Jakub CZE040577 A Crazy České Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.6.2020 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.6.2020 16:34:16