Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/298)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 298| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
3.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
5.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
9.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
9.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Hlaváček Jan CZE000240ADC Qýčepu Příbram
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
17.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
17.Vondrák Petr CZE046414BGoldstar Nové Město pod Smrkem
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
33.Dabski Piotr CZE060983BSŠK Semafor Mladá Boleslav
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
33.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Kafka Miroslav CZE040243BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
33.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
33.Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov
33.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
33.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
33.Louda Petr CZE006905AŠK PAST Nezvěstice
33.Malár David CZE045837BSokolové Želenky
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 09:31:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement