Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 94| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby
3.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
65.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
65.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
65.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
33.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
33.Dlouhá Barbora CZE060521
33.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Douchová Iva CZE055585BCPZ Cvrčovice
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
65.Feklová Denisa CZE055875BDC Zahrádkáři Slavoj Stod
33.Fürstová Pavlína CZE058651BDarts Club Holoubkov
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
65.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Handlová Klára CZE053800A
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
33.Herkusová Klára CZE062669Praha 5
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
2.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
65.Jánská Monika CZE058342DIM5 Horoušany
65.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
65.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
17.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec
33.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
65.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
65.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
65.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
65.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
65.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
33.Lukšová Šárka CZE053629Branišov
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
65.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
9.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 11:22:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement