Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 94| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
5.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
33.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
65.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
33.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice
33.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
17.Valchářová Kateřina CZE021563ATsunami Incinity Vsetín
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
2.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
65.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
65.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
65.Adámková Vanda CZE054583CŠK Záryby
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
33.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
65.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
65.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
9.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
17.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
65.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
3.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
65.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Herkusová Klára CZE062669Praha 5
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
33.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
65.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
17.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
17.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
65.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
17.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
65.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
65.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
33.Zapletalová Veronika CZE047143BNo Men Prostějov
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 11:16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement