Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

28.9.2019| Kladno - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 94| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
2.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
3.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
5.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
9.Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
9.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
9.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014BPiráti z Ruprechtic
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Němcová Tereza CZE028638BU Ajšíra Studnice
17.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
17.Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most
17.Valchářová Kateřina CZE021563CTsunami Vsetín
17.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha
17.Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383CHrušky Litvínov
33.Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov
33.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
33.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
33.Čílová Helena CZE055338Chroustov
33.Danišíková Andrea CZE060076BRadonice
33.Dlouhá Barbora CZE060521C
33.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
33.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
33.Fürstová Pavlína CZE058651BDarts Club Holoubkov
33.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice
33.Herkusová Klára CZE062669Praha 5
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
33.Kocánová Lucie CZE060456CDream Bar Jirkov
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
33.Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 03:32:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement