Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy

28.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráček: 94 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
2. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
3. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
5. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
5. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
5. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
9. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
9. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
9. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
17. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
17. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Němcová Tereza CZE028638 B U Ajšíra Studnice
17. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
17. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most
17. Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín
17. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
33. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar
33. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
33. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
33. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
33. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha
33. Dlouhá Barbora CZE060521 C
33. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
33. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice
33. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
33. Herkusová Klára CZE062669 Praha 5
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
33. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar
33. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
33. Lukšová Šárka CZE053629 C Hotel Hobit České Budějovice
33. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 13:23:37