Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/138)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU muži

27.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 138 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
3. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň
3. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
5. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
5. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
5. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
5. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
9. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
9. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
9. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
9. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov
17. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
17. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
17. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
17. Kuboš Petr CZE060733 B Řízci z Výškovic
17. Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
17. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
17. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
17. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Rensa Jiří CZE003724 A DC Máchalové Kladno
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
33. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
33. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
33. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Fišer Marcel CZE048420 B Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Gaži Martin CZE049428 B Šipkový klub Ludvíkov
33. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
33. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
33. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
33. Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.4.2020 21:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.4.2020 01:49:53