Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy

27.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráček: 47 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
3. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
5. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
5. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
9. Adámková Vanda CZE054583 C ŠK Záryby
9. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar
9. Dlouhá Barbora CZE060521 C
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
9. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
17. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
17. Čechová Romana CZE021772 D Black eagles Luštěnice
17. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice
17. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
17. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
17. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
17. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
33. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
33. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
33. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
33. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar
33. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
33. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
33. Oceláková Jana CZE055052 A Šipkaři Strakonice
33. Pokorná Bronislava CZE056495 B ŠK OKO Plzeň
33. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří
33. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
33. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 06:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 07:58:27