Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/123)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

16.2.2013| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice muži| Dvojic: 123| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
3.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
3.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
5.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
9.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
9.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
9.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
Mařík DAniel CZE035142Prachatice
9.Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
9.Račický Josef CZE000340Prušánky
Budík Blahoslav CZE000525Hovorany
9.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
17.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
17.Bali Ondřej CZE000454BRůžek team J. Hradec
Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
17.Bohony Daniel CZE000803AMatouš Team Slavče
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
17.Glogovský František ml. CZE000085BMostecký Most
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
17.Ilčík Petr CZE000310Mutěnice 583
Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
17.Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
Boček Ladislav CZE025071Kružberk
17.Smolík Igor CZE010221Bystřice nad Pernšte
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
17.Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
17.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Absolon Tomáš CZE001012Brno
Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
33.Alexandrovič Michal CZE023804Praha 6
Šveňha Vladimír CZE002654BSTS Moskovice Praha
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Macek Rudolf CZE028938AZezulkárna Jihlava
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
Souček Petr CZE010229BStará Sparta Loučovice
33.Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Dvořák Jan CZE000462AŠK OKO Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
33.Dvořák Petr CZE003261ADarts La Putica Prostějov
Dočkal Jiří CZE016314Biskupice
33.Häusler Tomáš CZE002499Beroun 2
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
Pešek Jaroslav CZE030602BVlk Vodňany
33.Hovorka Dušan CZE003818Brno
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
33.Kozmon František CZE025469CHrozen Ploskovice
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Svoboda Miroslav CZE001548Mělník
33.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Matoušek Petr CZE025906AŠK Vyškov
Kovář Jiří CZE040016Zlín
33.Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
Sláma Libor CZE018735Kardašova Řečice
33.Moural Petr CZE018089ACrazy České Budějovice
Schober Alfred CZE028472České Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:02:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement