Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

15.2.2013| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice mixy| Dvojic: 79| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
2.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
3.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
5.Stulíková Lenka CZE011376Rajhrad
Ryška Petr CZE009561AŠenkýři
5.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
9.Kosinová Milena CZE036431CKoněspřežka Bujanov
Kovačík Martin CZE027403BDC Rožmitál na Šumavě
9.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
9.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
17.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Kahounová Miroslava CZE037159České Budějovice
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
17.Kovářová Zuzana CZE022408Dřevohostice
Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
17.Nagelová Eva CZE041403Řepiště
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Glogovský František ml. CZE000085BMostecký Most
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby
Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Zdvíhalová Michaela CZE023043
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
33.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Cejzlarová Jitka CZE000156BTrutnov
Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
33.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
33.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Emlerová Pavla CZE002922Klub AJETO z.s. Praha
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
33.Geršlová Kristýna CZE040332
Žáček Jan CZE036815
33.Heinischová Monika CZE044514Litvínov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Macharová Eva CZE002705Benešov n/Pl.
Kozmon František CZE025469CHrozen Ploskovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:32:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement