Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-21/21)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In dvojice ženy

6.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 21| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
7.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Slováci Plzeň
Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
7.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Hipíková Adéla CZE068403DWDK Ostrava
17.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's
9.Douchová Iva CZE055585BZziboni Cvrčovice
Vaňková Martina CZE071858CŠK Kalivody
2.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
17.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CKřižanov
4.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
9.Jebousková Barbora CZE052147CŠipkaři Damníkov, z.s.
Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.
13.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
1.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
5.Kučerová Ivana CZE067412BI am 180 Praha
Kroužecká Adéla CZE069042Mártyho andílci Praha
17.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
3.Michálková Michaela CZE052185DPraha 10
Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
13.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
5.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
17.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň
17.Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
13.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec
Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
9.Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
9.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 5.2.2023 06:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 5.2.2023 09:19:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement