Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-21/21)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In dvojice ženy

6.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 21| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
2.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
3.Michálková Michaela CZE052185DPraha 10
Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
4.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
5.Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
5.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko
Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno
7.Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň
Kastner Morris Michaela CZE073256DC McPuppin's
7.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava
9.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
Vaňková Martina CZE071858ŠK Kalivody
9.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.
Kovačevičová Eva CZE066212DŠipkaři Damníkov, z.s.
9.Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
9.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
13.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
13.Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
13.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
13.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec
Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
17.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's
17.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614Křižanov
17.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DRytířovy vrány Praha
17.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň
17.Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 12:54:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement