Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
Mistr Double In dvojice muži

6.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 54| Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
3.Kosina Josef CZE041789BKandráčovci Kolín
Vácha Karel CZE067759CGauneři Kolín
4.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
5.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
5.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany
Grgurevič Patrik CZE070628AKlášterní Mniši Slatiňany
7.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
7.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
9.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka
9.Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
Karásek Pavel CZE066362BDC Nafrakk Ivančice
9.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
13.Hošek Karel CZE021003BŠK Řenčováci Řevničov
Svět Jiří CZE029972CManiac darts Rakovník
13.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
13.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
13.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Vrbata Martin CZE073800CLožisková mafie Pšov
17.Bolík Zdeněk ml. CZE067301BNikola Kraslice
Bolik Zdenek st. CZE068052BNikola Kraslice
17.Bubla Tomáš CZE004538BNikola Kraslice
Hála Petr CZE056729ANikola Kraslice
17.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Tetín
17.Neužil Miroslav CZE052586BŠK Křižáci Barrandov
Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
17.Starý Josef CZE056787BKandráčovci Kolín
Vácha Denis CZE057769BGauneři Kolín
17.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník
25.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
25.Dvořák Jan CZE000462APlzeň
Doubrava Miloslav CZE046092BDC McPuppin's
25.Hájek Tomáš CZE056418AElita Jičín
Kovařík Pavel CZE017661AElita Jičín
25.Homola Tomáš CZE020566AKřižanov
Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
25.Kolovrátník Dominik CZE045481BBistro Kožušany
Konůpek Pavel CZE064668BBistro Kožušany
25.Palij Anatolij CZE057516ABukovina
Lánský Martin CZE072064ABukovina
25.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
25.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
33.Číla Radim CZE070412CHadi Smržovka
Vágner Jan CZE070428CHadi Smržovka
33.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
33.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
33.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
33.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
33.Kostka Marek CZE055523BPat.rick Poruba
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
33.Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
33.Kučera Petr CZE019888AŘízci z Výškovic
Šmíd Pavel CZE056797ADC Esa Ostrava
33.Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
Rezek Adam CZE067958BProti proudu Praha
33.Skoumal Michal CZE000592DKarlštejn DC
Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Stegbauer Patrik CZE011361ADC 180 Chemik Polabec
Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
33.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
33.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha
33.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
49.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
Kovačevič Ljuban CZE063604CŠipkaři Damníkov, z.s.
49.Hladinec Jiří CZE029406BKlikaři Litovel
Šmíd Jakub CZE063993BKlikaři Litovel
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 21:23:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement