Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice ženy

6.11.2022| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 43| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
3.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
3.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha
5.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
5.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice
Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
5.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb
Peterková Petra CZE046923APivnice Kolečko Ostrov
9.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622BŘízci z Výškovic
9.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
9.Michálková Michaela CZE052185DPraha 10
Šnejdarová Jitka CZE060106CSgt. Pepik's Band Praha
9.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha
Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub AJETO z.s. Praha
9.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
17.Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's
Šímová Veronika CZE073755ŠK Sušice
17.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc
Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk
17.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
17.Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň
Kastner Morris Michaela CZE073256DC McPuppin's
17.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava
Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava
17.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava
17.Homolová Lenka CZE020567AHappy Darts Velké Meziříčí
Homolová Leontýna Rozárie CZE069614Křižanov
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
17.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov
17.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
17.Kučerová Ivana CZE067412I am 180 Praha
Kroužecká Adéla CZE069042SB Hostivař Praha
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
17.Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
17.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko
Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Roubíková Anna CZE062850DBastards DC Praha
17.Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava
Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno
Mrňková Markéta CZE000111BOlomouc
33.Douchová Iva CZE055585CZziboni Cvrčovice
Vaňková Martina CZE071858ŠK Kalivody
33.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DRytířovy vrány Praha
33.Ondičová Lucie CZE073424Ošelín 90
Šiková Miroslava CZE073425Lobzy20
33.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň
33.Rosíková Alena CZE031703CProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec
Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané
33.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 11:39:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement